Slow
Dating

6. 10. – 8. 10. 2023


V mém okolí jsou všichni chlapi zadaní, nebo úplně marní.

Na Tinderu jsem se matchnul s několika holkami, ale žádná mi neodpověděla.

Zkusila jsem několikrát speed dating, ale jak mám za 5 minut poznat toho pravého?

Tak jsme nakonec měli rande, ale bylo to trapné a nevěděli jsme, na co se ptát.

Mám ho pozvat, nemám? Ale co když řekne ne? A co teprv když řekne ano? 

Já si asi nikdy nikoho nenajdu...


Jsou ti tyhle myšlenky povědomé?


Kvalitní partnerský vztah může zásadně přispívat ke spokojenému životu, jenže hledání partnera není vždy úplně snadné. Pusť se do hledání smysluplně a pojeď s námi na Slow dating – zážitkový víkend o seznamování.


Na akci se budeme zabývat tím, jak snáze hledat a navazovat vztahy. Budeme si povídat, hrát si, inspirovat se a učit se hledat vztah s radostí, sebejistotou a vzájemným růstem – ať už to má vyjít, nebo ne. Dostaneš prostor se lehce i do hloubky poznat s lidmi, kteří jsou na tom možná stejně jako ty. A kdo ví – třeba právě tady potkáš svého budoucího partnera.

Pro koho je akce určená?

(pokud tě akce zaujala a jsi mimo toto rozpětí, určitě nám napiš, domluvíme se individuálně :)

Praktické info:

Přihlašování možné do 30. 9. 2023. Kapacita je omezená, celkový počet účastníků je 30. 

Momentálně máme volná místa již pouze pro ženy.


Začátek akce: pátek 6. 10. 2023 v 16:27 na vlakovém nádraží v Náměšti nad Oslavou, doporučený spoj je 15:44 z vlakového nádraží v Brně. 

Konec akce: neděle 8. 10. 2023 na vlakovém nádraží v Náměšti nad Oslavou v odpoledních hodinách, přesný čas odjezdu vlaku bude upřesněn. 


Místo konání: Velkopolský mlýn, který se nachází v přírodní rezervací Údolí Oslavy a Chvojnice, poblíž Náměště nad Oslavou. Chata Velkopolský mlýn (oslavaterapie.cz) 


Cena: 1.700,- Kč 

Cena zahrnuje stravu, ubytování a materiál. Organizátoři akci pořádají bez nároku na honorář ve svém volném čase na dobrovolnické bázi. Dopravu si každý účastník hradí samostatně.


Platba a storno podmínky:


Platbu, prosím, převeď co nejdříve (ulehčíš nám tím účetnictví). Budeš-li mít jakékoliv otázky k platbám, neváhej se ozvat na slowdating@instruktori.cz.

Může se stát, že na akci z nějakého vážného důvodu nebudeš moct přijet. Akce je sice nevýdělečná, máme však nějaké fixní náklady nezávislé na počtu účastníků. Ber prosím na vědomí následující storno podmínky:

Co se bude na akci dělat?

(na fotkách jsou zobrazeny momenty z jiných předchozích akcí Instruktorů Brno a jsou ilustrační)

Kdo pro vás akci připravuje:

Jak si organizátoři představují příjemné rande?

Tom

Rande je pro mě příjemné, když se nám daří jít v rozhovoru do hloubky a poznáváme přitom nejen toho druhého, ale i sami sebe. Pomáhá mi, když je to spojené s procházkou, protože ta nijak neomezuje povídání, ale přitom je tak nějak víc v pohodě chvíli jen mlčet. Ideálně procházka podél řeky, aby se nedalo ztratit. Nebo vlastně ne, společně se ztratit je prý stmelující zážitek. 

Verča

Mám ráda, když můžu člověku ukázat, co mě baví (např. ho vzít s sebou na aerial silks, do knihkupectví či na balet), nebo naopak zažít, co naplňuje toho druhého. A stejně jedno z nejlepších rande, co jsem zažila, byl nákup v Lidlu, takže asi nejdůležitější je přítomnost někoho, s kým je mi přirozeně a prostě dobře.

Evča

Příjemné první rande pro mě je takové, při kterém komunikace plyne hladce, zasmějeme se. Je fajn, pokud se jdeme společně projít, nebo si dáme sklenku něčeho dobrého v příjemném podniku.

Ráďa

Atmosféra příjemného rande je pro mě vlastně závislá jenom na jediném - na osobě, se kterou na rande jdu. Pokud jsem v dobré společnosti, ostatní je mi celkem jedno - můžeme být na luxusní jachtě nebo třeba vynášet odpadky přes ulici. :)  

Vojta

Za příjemné rande považuji aktivitu, která mě baví, abych zjistil, jestli máme stejné zájmy. To je například: Horolezení, vymýšlení zážitkových programů, hraní deskovek...

Hevoš

Mé ideální první rande je nejspíš procházka někde v parku, kde je klid na to si pokecat a trochu se poznat. Alternativa je zajít někam na drink. 

Léňa

Na mém ideálním rande by byl člověk, se kterým ráda trávím čas, je mi sympatický a mám ho ráda, začíná odpoledne nějakou aktivitou, třeba projížďkou na kole nebo procházkou, potom bychom se zašli okoupat do lomu, nebo do přehrady při západu slunce, následovala by večeře a mazlení pod hvězdnou oblohou třeba v hamace. 

Saša

Baví ma randiť aktívne: lezenie, čundrovanie, bicykel, varenie alebo chodenie po cintoríne, do toho mudrovanie a spoločné výbuchy smiechu. To spojiť s kvalitným občestvením tuhým aj tekutým a som spoko!